בניית אתר קטלוג

אתרי קטלוג הם אתרים תדמיתיים בבסיסם עם מידע על החברה אך נוסף להם קטלוג מוצרים או פרויקטים המחולקים לקטגוריות שונות כאשר לכל מוצר או פרויקט יש תיאור משלו יחד עם כל המידע שרלוונטי אליו.

אתר זה מתאים לחברות או חנויות אשר להם מוצרים רבים והם מעוניינים להציגם בתור אתר האינטרנט. בדרך כלל חנויות צריכות אתרי קטלוג.

אסור להתפשר שבונים אתר קטלוג מהסיבות הבאות:

מהירות האתר – על מנת לקדם את האתר הוא חייב להיות מהיר, וכאשר מדובר באתר קטלוג, ישנה מורכבות, מכיוון שהאתר בעל עשרות ולעיתים אף מאות מוצרים המשתנים מדי זמן, לכן חשוב לעשות את זה אצל חברה מנוסה שתוכל לעשות את זמן המהירות הקצר ביותר בשביל חווית המשתמש ומנוע החיפוש.

היררכיה – אתרי קטלוג צריכים להיבנות בצורה היררכית ומסודרת על מנת לשמור על יחס המרה גבוה. כאשר האתר מבולגן ולא מסודר אנחנו מתישים את הגולש וגורמים לו לעזוב בטרם ביצע רכישה. חברת בניית אתרים יודעת לבנות אתר קטלוג בצורה היררכית בצורה הטובה ביותר.

שרת –  לפעמים שרת לא מתאים יכול לפגוע בביצועי האתר, וקריסות של השרת יכולות לגרום לו להיפגע גם בעיני מנועי החיפוש. חשוב לבחור אחסון ושרת טובים המתאימים לאתרי קטלוג – לא כל אחסון מתאים לאתר קטלוג!

תמיכה- חשוב שתהיה תמיכה מסביב לשעון כמשדובר באתר קטלוג. איננו רוצים שהלקוח שלנו יאבד לקוחות בגלל תקלה כזו או אחרת, ולכן אנחנו מציעים תמיכה מסביב לשעון.